Ostuprotsess

Lillede tellimiseks valige meie e poest Teile meeleparane toode.Toote saate ostukorvi lisada klopsates valikul ,,LISA OSTUKORVI,,.Toodete kogust on voimalik muuta avanevas aknas. Valiku onnestumisel avaneb arvuti ekraani paremas servas OSTUKORVi sisu naitav ikoon.Lillede eest tasumiseks palume vajutada nupule KASSASSE.Enne tellimuse loplikku vormistamist kontrollige palun ule ostukorvi sisu.Saadetise ladusaks kohaletoimetamiseks palume taita koik tarniga margitud lahtrid.Kuller votab saajaga enne valjasoitu telefoni teel uhendust, et tapsustada saadetise kohaletoimetamine.

Lilleriinu lillesalongi e-poe kaudu on võimalik Teil tellida ja saata lilli Tartu linna ja selle lähiümbrusesse. Meie valikust leiate hea valiku soodsate hindadega lõike,- ja potililli, seadeid, leinakimpe ja kaarte.

Meie transpordi hinnad: Tartu linn 6.-eur, Tartu linna lähiümbrus (max 25 km) 15.-

Tellimusi võtame vastu SAMAKS päevaks E- R 7.30-17.00 Hilisemalt tellitud lilled toimetame kohale järgmisel tööpäeval päeval alates 11.00.

Valentini,- naistepäeval ja emdapäeval  ei saa me kahjuks garanteerida lillede kohale viimist soovitud kellaaegadel, see on tingitud töö suurema hulga tõttu.Nendel päevadel helistab kuller kõigile lille saajatele eelnevalt ette ja täpsustab kliendi kohaloleku antud aadressil.( See on vajalik tühisõitude vältimiseks.)

Väljaspool eelpool mainitud kellaaegu saabunud tellimused täidame järgmisel päeval. Pühapäeval oleme suletud ja ei võta vastu tellimusi ega vii neid ka kohale.V.a Emadepäev.

Lillede kohale viimine toimub E-R 8.30- 18.00
Riiklikel pühadel ei täida ega võta me vastu tellimusi. Sellel ajal saabunud tellimused täidetakse pühadele järgneval tööpäeval.

Palume sisestada kõik nõutud kontaktid korrektselt (see on vajalik kiireks lillede kohaletoimetamiseks). Tellimused täidame 3 tunni jooksul peale tellitud lillede maksumuse laekumist Lilleriin OÜ kontole. Peale makse laekumist saadetakse Teie e mailile kinnitus meile saabunud tellimusest.

Linnast väljapoole jäävad tellimused täidame päeva jooksul.Kõigi lillede saajatega võtab kuller enne väljasõitu ka ühendust, et täpsustada inimese kohalolek antud aadressil.

Lilli on võimalik tellida ka telefoni teel. Selleks kirjelda meie salongi töötajale milliseid lilli , kellele ja kuhu soovid saata. Ka erisoovide korral on lihtsam kontakteeruda enne e poest tellima asumist meie töötajatega ja anda teada oma soovidest.

Juhul kui inimene ei vasta telefonile, saadetakse talle meie administraatori poolt sonum teatega, et talle on saadetis.(Igasugune info lillede saatja kohta jaab s anonuumseks).

Lilled eest on voimalik tasuda meie e poes SEB,Swedbanki pangalinkide voi VISA ja MasterCardi krediitkaartidega. Makseid võtame vastu eurodes.

Koiki lilli ei pruugi vastavlt hooajale meie valikus olla,seetottu jatab Lilleriin OU endale oiguse teha samas rahalises vaaringus asendusi.

Tellimuse tuhistamiseks palume kontakteeruda meie klienditeenindusega 24 tundi enne saadetise kattetoimetamist.Meie tooajad on E-R 7.30-17.00 Kontakttelefon on +372 5341 4591 voi mail@lilleriin.ee

Pretensioonid kauba kohta palume esitada hiljemalt 24 h peale tellimuse katte saamist. Votke palun uhendust meie klienditeenindusega E-R 7.30-17.00  tel +372 5341 4591 voi mail@lilleriin.ee

Andmete turvalisusest: e-poe kaardimakse privaatsus

Makseviisid: Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard).Makseid võtame vastu eurodes.

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltaidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagakuljel) ning kaardi kehtivusaja lopu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas.

Kaardiandmete kusimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa korvalised isikud pealt kuulata ega muuta.


Privaatsuspoliitika

Lilleriin OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega. Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Isikuandmed on andmed, mida Lilleriin OÜkogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks. Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel: •kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil. •veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu •ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (Lilleriin OÜvõib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid)

Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie poodides ja veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena. Kogutud isikuandmete kasutamine
Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Lilleriinu lillesalongi  tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Isikuandmete kaitse
Lilleriin OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Turvalisus
KõikiLIlleriinu lillesalongi e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil mail@lilleriin.ee